11.27.2012

Ankara keçe seminerinden kareler

Merhaba nasılsınız hepiniz? Benim keyfim yerinde çalıştıkça mutlu olanlardanım pazar günü saat 14:30 da başlayan seminerimiz akşam saat 18:00de bitti bol kahkahalı, yemekli, eğlenmekli bir gün geçirdik. daha ordayken 2.için planlar yaptık. Tanıştık, kaynattık. Aramıza çankırıdan 4 kişi, Kırıkkaleden Zehra katıldı bu ayrı bir mutluluktu ne sevindik ne eğlendik sanki uzun zamandır tanışıyorduk :) Bir başka seminerde görüşmek üzere Ankara :)) Şimdi sırada İzmir, İstanbul , Bursa ve konya var hazırlanın kıslar projelerimiz hazırlanıyor. Hadi sizleri resimlerle başbaşa bırakıp kaçayım ben  :) öpüyor sarıyorum ^_^


11.22.2012

Çalışmaya Devam...

Merhaba arkadaşlar gördüğünüz gibi üretime devam. Bu önlük işiyle uğraşmak bana çok iyi geldi elimde başka işlerimde olsa bunları araya kaynattım :) ne yapayım renkler muhteşemdi oyna bizimle diyorlardı ( sahiden ayol ) hepsini çift taraflı leke tutmaz kumaştan hazırladım iki tarafıda gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Bu sefer kepleri ve eldivenleri takım oldular. Tamamen doğaçlama içimden geldiği gibi yaptım. Devamı niteliğinde ürünler hazırlamaktayım :) bekleyin bakalım neler gelecek??

11.20.2012

meleğin eli

Geçenlerde yaptığım İstanbul seyehatim sırasında sevgili Meleğin elinide ziyarete gittim. Aman Allahım o ne cici bir insan ne içten ne sıcak bi karşılama.. çok sevdim meleği ve yaptığı işleri aslında görsellerde hep daha fak görünüyor ama baya büyük bebek şekerleri olsun, kapı süsüleri olsun bence bu işin en iyi hakkını veren kişi okadar sevgi dolu ve o kadar özenliki her yaptığı işin hakkını veriyor. Ekip arkadaşlarıyla birlikte insanı hayran bırakan bir ortamda mutlu mutlu çalışmayı sürdürüyorlar.Ben aklımı ve kalbimi orda bırakarak döndüm evime :)